Team

TOGETHER WE CAN DO EVERYTHING

RT11 Team

Julian Kasznia

Julian Kasznia

LIDER ZESPOŁU
Łukasz Kostrzewski

Łukasz Kostrzewski

LIDER DZIAŁU TECHNICZNEGO
Michal Amborski

Michał Amborski

Lider działu Marketingu

MARKETING

Michal Amborski

Michał Amborski

Lider działu Marketingu
Michał Łabaz

Michał Łabaz

WEB DESIGNER
Wiktora Budziar

Wiktoria Budziar

Grafik
Błażej Pawluk

Błażej Pawluk

Social media
Mateusz Białko

Mateusz Białko

Video
Przemysław Gniewczyński

Przemysław Gniewczyński

Specjalista Prezentacji Biznesowej
Cyprian Radziszewski

Cyprian Radziszewski

Fotograf

POWERTRAIN

Patryk Rubin

Patryk Rubin

Lider działu napędu

Dawid Skalny

Analityk FMEA
Krzysztof Gajewski

Krzysztof Gajewski

Analityk Silnika
Kacper Markiewicz

Kacper Markiewicz

Inżynier Rozwoju Silnika
Marcel Byndas

Marcel Byndas

Konstruktor układu smarowania
Szymon Lepak

Szymon Lepak

Konstruktor układu dolotowego
Michał Twardochleb

Michał Twardochleb

Konstruktor przepustnicy
Lucca Martinelli

Lucca Martinelli

Konstruktor układu chłodzenia

SUSPENSION

Kuba Koperski

Jakub Koperski

Lider działu zawieszenia
Klaudia Sobota

Klaudia Sobota

Konstruktor układu kierowniczego
Karol Suchorabski

Karol Suchorabski

Konstruktor piast i zwrotnic
Paweł Braun

Paweł Braun

Konstruktor układu hamulcowego i pedaliery
Karolina Nowak

Karolina Nowak

Specjalista ds. obliczeń dynamiki i kinematyki pojazdu
Dominika Szymczyk

Dominika Szymczyk

Konstruktor układu hamulcowego i pedaliery
Christopher Welter

Christopher Welter

Specjalista ds. obliczeń dynamiki i kinematyki pojazdu
Jakub Barański

Jakub Barański

Konstruktor układu kierowniczego
Adrian Srebrny

Adrian Srebrny

Konstruktor stabilizatora poprzecznego
Kajetan Rodziewicz

Kajetan Rodziewicz

Konstruktor wahaczy i łączników zawieszenia
Radosław Wróbel

Radosław Wróbel

Konstruktor piast i zwrotnic

CHASSIS

Tomek Gybej

Tomasz Gybej

Lider Działu Struktury Nośnej
Mateusz Lepianka

Mateusz Lepianka

Konstruktor Monocoque
Grzegorz Kubiak

Grzegorz Kubiak

Konstruktor Monocoque
Jakub Pisiewicz

Jakub Pisiewicz

Konstruktor Monocoque
Andrzej Biler

Andrzej Biler

Konstruktor Ergonomii Kierowcy
Adam Loks

Adam Lokś

Konstruktor Ergonomii Kierowcy
Jan Gajdzica

Jan Gajdzica

Konstruktor Ramy

AERODYNAMICS

Oskar Węndrzyn

Oskar Wengrzyn

Lider działu aerodynamiki
Michał Dowagillo

Michał Dowgiałło

Konstruktor układu chłodzenia hamulców
Kacper Karbowski

Kacper Karbowski

Konstruktor sekcji bocznych
Jakub Kubera

Jakub Kubera

Konstruktor tylnego skrzydła
Krzysztof Dolecki

Krzysztof Dolecki

Konstruktor pokrywy silnika
Eryk Szymandera

Eryk Szymendera

Konstruktor tuneli chłodnicy
Jakub Kopeć

Jakub Kopeć

Konstruktor przedniego skrzydła

ELECTRONICS

Miłosz Zdun

Miłosz Zdun

Lider działu Elektroniki
Marcel Dudek

Marcel Dudek

Programista
Szymon Zajda

Szymon Zajda

Projektant elektroniki
Oliwia Bogdanowicz

Oliwia Bogdanowicz

Specjalista ds. wiazki elektrycznej
Kacper Harezga

Kacper Haręzga

Programista
Adam Twardowski

Adam Twardowski

Specjalista ds. wiązki elektrycznej
Adrian Cinal

Adrian Cinal

Programista
Jan Wielgus

Jan Wielgus

Programista

AUTONOMOUS

Patryk Rubin

Patryk Rubin

Lider działu autonomii
Marcel Dudek

Marcel Dudek

Projektant systemu autonomii
Andrzej Olszewski

Andrzej Olszewski

Programista
Karola Kurczewska

Karola Kurczewska

Specjalistka ds. automatyki
Kamil Śmigielski

Kamil Śmigielski

Programista
Mikołaj Szymczyk

Mikołaj Szymczyk

Programista
Piotr Fraszczak

Piotr Frąszczak

Programista
Piotr Kasprowicz

Piotr Kasprowicz

Programista
Piotr Żuk

Piotr Żuk

Konstruktor autonomicznego układu hamulcowego
Przemysław Wojcik

Przemysław Wójcik

Konstruktor autonomicznego układu kierowniczego

DRIVERS

Kamil Kotów kierowca

Kamil Kotów

DRIVER
Kuba Koperski kierowca

Jakub Koperski

DRIVER
Łukasz Kostrzewski kierowca

Łukasz Kostrzewski

DRIVER
Marcel Dudek kierowca

Marcel Dudek

DRIVER
Dawid Skalny

Dawid Skalny

DRIVER
Jakub Grygiel kierowca

Jakub Grygiel

DRIVER
Jakub Kubera kierowca

Jakub Kubera

DRIVER