Strona Główna
Bolid
Zespół
Partnerzy
Aktualności
Kontakt
Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn
Zespół RT09
RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO
ZESPÓŁ RT09
Jędrzej Piasecki
Lider zespołu
Anna Mycek
Lider działu marketingu i zarządzania
Bartosz Sobczak
Technical Leader
MARKETING
Anna Mycek
Lider działu Marketing&Management
Joanna Dąbrowska
Business Presentation manager
Mikołaj Kamiński
Business Presentation manager
Kamil Gorzelak
Photographer
Paweł Ledwig
Camera operator
Bartosz Tuczapski
Graphic Designer
POWERTRAIN
Tomasz Lejczak
Powertrain Team Leader
Mariusz Budkiewicz
Engine analysis specialist
Mateusz Gandyk
Engine analysis specialist
Wojciech Ludziak
Transmission constructor
Kacper Markiewicz
Konstruktor układu dolotowego
Dawid Skalny
Exhaust system constructor
Piotr Nowotniak
Lubrication system constructor
Karola Kurczewska
Konstruktor układu chłodzenia
SUSPENSION
Michał Krasowski
Suspension Team Leader
Marcin Tujek
FEM analysis specialist
Mariusz Wesołowski
Brake system constructor
Michał Cieślak
Vehicle kinematics
Kamil Kotów
Vehicle dynamics
Adam Grabias
Pedalbox constructor
Bartosz Sobczak
Uprights constructor
Adrian Tarnowski
Wishbones constructor
Krystian Wiaderek
Steering system constructor
Julian Kasznia
Hubs constructor
Łukasz Kostrzewski
Pushrod system constructor
Mikołaj Popiel
Vehicle kinematics
Jakub Koperski
Hubs constructor
CHASSIS
Magdalena Miś
Chassis Team Leader
Michał Rossa
Frame constructor
Zuzanna Jamroz
Driver’s ergonomics
Marcin Lech
Monocoque constructor
Wiktoria Wyschka
FEM analysis specialist
Konrad Żołyński
Monocoque constructor
Arkadiusz Wilczyński
FEM analysis specialist
Rui Fernandes
Executive Specialist
Arkadiusz Wilczyński
FEM analysis specialist
Tomasz Gybej
Frame constructor
Aleksander Piechowiak
Monocoque constructor
Adrianna Jaskuła
Driver’s ergonomics
Kamil Chalasiewicz
Driver’s ergonomics
AERODYNAMICS
Jakub Mirosławski
Lider działu Aerodynamics
Filip Szwedo
Lead aerodynamics engineer
Maciej Repelowski
Rear wing constructor
Przemysław Kałuża
Front wing constructor
Łukasz Spyt
Side wings constructor
Robert Rauch
Cooling duct constructor
Oskar Wengrzyn
Brake cooling constructor
Daniel Ceroń
CFD Engineer
ELECTRONICS
Grzegorz Jaworecki
Electronics Team Leader
Aleksandra Jamroz
Software developer
Jan Władyka
Harness and pneumatics designer
Marek Rychłowski
Electronics engineer
Michał Skupień
Electronics engineer
Paweł Cyprys
Telemetry developer
Marcel Dudek
GPS
Małgorzata Roszak
Racetrack Electronics Developer
DRIVERS
Jędrzej Piasecki
Autocross, Endurance
Jakub Orasiński
Autocross, Endurance
Michał Cieślak
Acceleration, SkidPad