ZESPÓŁ RT12e

RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO

ZESPÓŁ RT12e

Radosław Wróbel

LIDER ZESPOŁU

Adam Twardowski

LIDER TECHNICZNY

MARKETING

Aleksandra Pośpiech

Lider działu Marketingu

Łukasz Łękawski

FOTOGRAF

Michał Łabaz

Prezentacja biznesowa

Michał Wojsławski

VIDEO

Monika Błach

Social Media

Szymon Choma

Menadżer wydarzeń

Julia Wilińska

Fundraiser

Mateusz Karbowniczek

Fundraiser

Filip Grzeszczuk

Grafik

ePOWERTRAIN

Szymon Lepak

Lider działu napędu

Aleksander Wieczorek

Konstruktor Przekładni Planetarnej

Aleksandra Birut

Projektant Silnika

Krzysztof Gajewski

Projektant Invertera

Michał Twardochleb

konstruktor akumulatora

Karol Radosz

Członek działu napędu

Kacper Śliwa

Członek działu napędu

Kacper Markiewicz

Konstruktor Układu Chłodzenia

SUSPENSION

Jakub Szwagierczak

Lider działu zawieszenia

Bartosz Wojciechowski

konstruktor układu kierowniczego

Jan Konior

Konstruktor pedaliery

Jarosław Siwek

KONSTRUKTOR SYSTEMU PUSHROD

Julian Wach

Konstruktor ARB

Karol Suchorabski

Konstruktor Piast i Zwrotnic

Maksymilian Musiał

konstruktor wahaczy i układu kierowniczego

Paweł Braun

Członek działu zawieszenia

Igor Wawrzyniak

Członek działu zawieszenia

Szymon Wojciechowski

Członek działu zawieszenia

CHASSIS

Michał Romanowski

Lider działu chassis

Adam Lokś

konstruktor monocoque

Barbara Krocz

Konstruktor Felg

Bartosz Pawlik

konstruktor monocoque

Mateusz Torski

Konstruktor Form

Szymon Kudelski

konstruktor ergonomii kierowcy

Adam Tokarski

konstruktor struktur spawanych

Filip Stach

konstruktor inserów i rdzeni

Hanna Szebesczyk

Konstruktor Ergonomii Kierowcy

AERODYNAMICS

Michał Dowgiałło

Lider Działu Aerodynamiki

Marek Sawicki

Inżynier Aerodynamiki

Jakub Kopeć

Inżynier Aerodynamiki

Aleksander Maciątek

Inżynier Aerodynamiki

Mateusz Sikorski

Inżynier Aerodynamiki

ELECTRONICS

Szymon Zajda

Lider Działu Elektroniki

Arkadiusz Gaweł

Programista

Bartosz Gwiazda

Programista

Maciej Bobak

Projektant autonomicznego układu kierowniczego

Wojciech Moranowicz

Konstruktor Wiązki Przewodów Wysokiego Napięcia

Kacper Lichtarowicz

Programista

Adam Orczykowski

projektant układów elektronicznych

Jakub Włodarczyk

Projektant TSAL

Adam Moskot

Programista

AUTONOMY

Marcel Dudek

Lider Działu Autonomii

Przemysław Wójcik

KONSTRUKTOR AUTONOMICZNEGO UKŁADU HAMULCOWEGO

Kamil Śmigielski

ARCHITEKT SYSTEMU AUTONOMICZNEGO

Maciej Hajdamowicz

KONSTRUKTOR AUTONOMICZNEGO UKŁADU KIEROWNICZEGO

Tomasz Pietkun

PROGRAMISTA SYSTEMÓW PERCEPCJI

Marcin Opaliński

PROGRAMISTA SYSTEMU KONTROLI STANU

Dominik Tomaszewski

PROGRAMISTA INTERFEJSÓW

Piotr Łąpierz

PROGRAMISTA SYSTEMÓW PERCEPCJI

Wojciech Rymer

PROGRAMISTA SYSTEMU ESTYMACJI RUCHU

Szymon Kosakowski

PROGRAMISTA SYSTEMÓW PERCEPCJI

Paweł Przybyłek

KONSTRUKTOR SYSTEMÓW PERCEPCJI

Jakub Drzewiecki

PROGRAMISTA KONTROLERA RUCHU

VEHICLE PERFORMANCE

Karolina Nowak

Dynamika pojazdu

Marcel Byndas

Dynamika pojazdu

Paweł Wójcik

Dynamika pojazdu

DRIVERS

Marcel Dudek

Kierowca

Radosław Wróbel

Kierowca

Jarosław Siwek

Kierowca