ZESPÓŁ RT12e

RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO

ZESPÓŁ RT12e

Kacper Markiewicz

LIDER ZESPOŁU

Marcel Byndas

LIDER TECHNICZNY

MARKETING

Aleksandra Pośpiech

Lider Marketingu / Copywriter

Wiktoria Budziar

Grafik

Michał Łabaz

WEB DESIGNER

Michał Amborski

PREZENTACJA BIZNESOWA

Łukasz Łękawski

FOTOGRAF

Michał Wojsławski

VIDEO

POWERTRAIN

Szymon Lepak

Lider działu napędu

Patryk Rubin

Konstruktor układu chłodzenia

Krzysztof Gajewski

Konstruktor Układu Chłodzenia

Krzysztof Dolecki

Konstruktor Chłodzenia Akumulatora

Dominik Dziułka

Konstruktor obudowy akumulatora

Michał Twardochleb

Konstruktor przepustnicy

Remigiusz Wojewódzki

Inżynier systemu bezpieczeństwa akumulatora

Tomasz Pieróg

Konstruktor przekładni planetarnej

SUSPENSION

Radosław Wróbel

Lider działu zawieszenia

Karol Suchorabski

Konstruktor piast i zwrotnic

Paweł Braun

Konstruktor Układu Hamulcowego

Karolina Nowak

Inżynier ds. Dynamiki Pojazdu

Bartosz Wojciechowski

Konstruktor piast i zwrotnic

Łukasz Kostrzewski

Inżynier ds. Dynamiki Pojazdu

Jarosław Siwek

Konstruktor Systemu Pushrod

Adrian Srebrny

Konstruktor stabilizatorów poprzecznych

Kajetan Rodziewicz

Konstruktor Wahaczy

Jakub Grygiel

Konstruktor układu kierowniczego

Julian Jarowicz

Konstruktor układu kierowniczego

CHASSIS

Adam Lokś

Lider działu chassis

Mateusz Lepianka

Konstruktor Monocoque

Andrzej Biler

Konstruktor inżynier ergonomii

Bartosz Pawlik

Konstruktor Monocoque

Szymon Kudelski

Konstruktor Ergonomii

Jakub Pisiewicz

Konstruktor Ergonomii Kierowcy

Paweł Miazga

Specjalista ds. Struktur Spawanych

AERODYNAMICS

Kacper Karbowski

Lider Działu Aerodynamiki

Oskar Wengrzyn

Inżynier rozwoju

Jakub Kopeć

Konstruktor przedniego skrzydła

Jakub Kubera

Konstruktor tylnego skrzydła

Michał Dowgiałło

Konstruktor Sekcji Bocznych

ELECTRONICS

Szymon Zajda

Lider Działu Elektroniki

Miłosz Zdun

Projektant elektroniki

Michał Badurczyk

Programista

Oliwia Bogdanowicz

Specjalista ds. wiazki elektrycznej

Kacper Haręzga

Programista

Adam Twardowski

Specjalista ds. wiązki elektrycznej

Adrian Cinal

Programista

AUTONOMOUS

Marcel Dudek

Lider Działu Autonomii

Jacek Duszenko

Rozpoznawanie obrazu

Andrzej Olszewski

Programista

Piotr Kasprowicz

Programista

Kamil Śmigielski

Symulacja Pojazdu i Sensoryki

Przemysław Wójcik

Konstruktor automatycznego układu hamulcowego

Piotr Frąszczak

Przetwarzanie danych

Piotr Żuk

Konstruktor automatycznego układu kierowniczego

DRIVERS

Jarosław Siwek

Kierowca

Łukasz Kostrzewski

Kierowca

Radosław Wróbel

Kierowca

Marcel Dudek

Kierowca

Jakub Kubera

Kierowca

Jakub Grygiel

Kierowca